Rekrutacja semestr letni 2020/2021 na kursy w ramach Projektu ZintegrUJ

Rekrutacja semestr letni 2020/2021 na kursy w ramach Projektu ZintegrUJ

Uprzejmie informujemy, iż w ramach Projektu ZintegrUJ - Kompleksowego Programu Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego w systemie USOSweb od dnia 17/02/2021 godz. 10:00 rozpoczęła się rekrutacja na kursy i szkolenia dla Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Rekrutacja w USOS trwa do 28 lutego 2021 r.
więcej o Rekrutacja semestr letni 2020/2021 na kursy w ramach Projektu ZintegrUJ
ORGANIZACJA PRACY BIURA ZINTEGRUJ

ORGANIZACJA PRACY BIURA ZINTEGRUJ