Życzenia Bożonarodzeniowe

Wesołych Świąt!

Drodzy Państwo,

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, zespół Projektu ZintegrUJ chciałby złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia:

Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w nastroju radości i w magicznej, rodzinnej atmosferze serdeczności. Życzymy Państwu, aby nadchodzący czas pozwolił choćby na chwilę zapomnieć o wszystkich troskach i zmartwieniach, aby następne dni dały chwile wytchnienia od zmagań z codzienną rzeczywistością. Aby blask nadchodzących dni wypełnił Państwa serca ciepłem, które sprawi, że te Święta będą dla Państwa niezapomniane!

Przy okazji, chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za mijający, 2022 rok. Serdecznie dziękujemy za udział Państwa w kursach, za zaangażowanie, za wszystkie wiadomości. To dzięki Państwu możemy uznać, że upływający rok był czasem bardzo owocnej nauki i pracy. Bardzo dziękujemy oraz zachęcamy do korzystania z programów ZintegrUJ w Nowym, 2023 roku.

Życzymy Państwu, aby w Nowy Rok wejść z nową energią - aby wszystkie smutki i troski zostawić w tym czasie, który właśnie mija, zaś zabrać ze sobą tylko szczęśliwe wspomnienia i siłę, która sprawi, że będzie to wyjątkowy dla Państwa czas!

🎄 Wesołych Świąt i do zobaczenia w 2023! 🎄