Egzamin BEC Vantage

Egzamin BEC Vantage

Szanowni Państwo, pragnę poinformować, że egzamin w ramach kursu: Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu BEC Vantage, który daje potwierdzenie kompetencji na poziomie B2, umożliwiającej podjęcie pracy w większości korporacji odbędzie się w formie stacjonarnej • Część ustna: 21-22 maj br. • Część pisemna: w dniu 29 maja 2021 r. na terenie Krakowa.
więcej o Egzamin BEC Vantage
Rekrutacja semestr letni 2020/2021 na kursy w ramach Projektu ZintegrUJ

Rekrutacja semestr letni 2020/2021 na kursy w ramach Projektu ZintegrUJ

Uprzejmie informujemy, iż w ramach Projektu ZintegrUJ - Kompleksowego Programu Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego w systemie USOSweb od dnia 17/02/2021 godz. 10:00 rozpoczęła się rekrutacja na kursy i szkolenia dla Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Rekrutacja w USOSweb trwa do 15 marca 2021 r.
więcej o Rekrutacja semestr letni 2020/2021 na kursy w ramach Projektu ZintegrUJ
WYTYCZNE DOT. ZAJĘĆ ZDALNYCH I WYMAGAŃ SPRZĘTOWYCH UCZESTNIKÓW:
news studenci studenci2 zakończone dokumentacja

WYTYCZNE DOT. ZAJĘĆ ZDALNYCH I WYMAGAŃ SPRZĘTOWYCH UCZESTNIKÓW:

WYTYCZNE DOT. ZAJĘĆ ZDALNYCH I WYMAGAŃ SPRZĘTOWYCH UCZESTNIKÓW
więcej o WYTYCZNE DOT. ZAJĘĆ ZDALNYCH I WYMAGAŃ SPRZĘTOWYCH UCZESTNIKÓW: