III nabór na bezpłatne kursy językowe dla studentów i studentek UJ

26.09.2018

więcej informacji: http://www.zintegruj.uj.edu.pl/o-projekcie/zadania/4

Rejestracja poprzez platformę USOSweb -> www.usosweb.uj.edu.pl

więcej o III nabór na bezpłatne kursy językowe dla studentów i studentek UJ
Umiędzynarodowienie oferty dydaktycznej UJ

Umiędzynarodowienie oferty dydaktycznej UJ

24.05.2018
Celem Zadania 1 jest realizacja programów kształcenia w językach obcych skierowanych do studentek i studentów z Polski oraz cudzoziemców.
więcej o Umiędzynarodowienie oferty dydaktycznej UJ
Włączenie wykładowców z zagranicy
news wykładowcy

Włączenie wykładowców z zagranicy

24.05.2018
posiadających osiągnięcia w pracy naukowej lub zawodowej w realizację zajęć dydaktycznych na UJ na studiach wyższych.
więcej o Włączenie wykładowców z zagranicy
Program wsparcia studentek i studentów UJ

Program wsparcia studentek i studentów UJ

24.05.2018
Celem Zadania 4 jest podniesienie kompetencji językowych, zawodowych i informatycznych (w tym wyszukiwanie informacji) osób uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym w obszarach kluczowych dla rozwoju Polski.
więcej o Program wsparcia studentek i studentów UJ
news doktoranci

24.05.2018
Celem Zadania 5 jest zwiększenie jakości i efektywności kształcenia na studiach doktoranckich oraz rozwój młodej kadry naukowej poprzez opracowanie i realizację Jagiellonian Interdisciplinary PhD Programme / Jagielloński Program Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich w języku angielskim. W powyższym programie o zasięgu międzynarodowym, włączającym formy edukacji podnoszące kompetencje badawcze i dydaktyczne, będzie mogło wziąć udział 150 doktorantów.
więcej o Jagiellonian Interdisciplinary PhD Programme / Jagielloński Program Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich w języku angielskim
Programy rozwoju kompetencji dydaktycznych nauczycieli akademickich UJ
news wykładowcy

Programy rozwoju kompetencji dydaktycznych nauczycieli akademickich UJ

24.05.2018
Celem Zadania 6 jest podniesienie kompetencji nauczycieli akademickich UJ w zakresie umiejętności dydaktycznych, informatycznych, prezentacyjnych prowadzenia dydaktyki w języku obcym oraz zarządzania informacją poprzez udział w wyspecjalizowanych szkoleniach oraz stażach dydaktycznych.
więcej o Programy rozwoju kompetencji dydaktycznych nauczycieli akademickich UJ

Programy rozwoju kadr zarządzających i administracyjnych uczelni

24.05.2018
Celem Zadania 7 jest podniesienie kompetencji zarządczych kadry UJ poprzez realizację następujących programów wsparcia:
więcej o Programy rozwoju kadr zarządzających i administracyjnych uczelni

Wsparcie informatycznych narzędzi zarządzania i edukacji w UJ

24.05.2018
Celem Zadania 8 jest zwiększenie informatyzacji uczelni poprzez rozwój informatycznych narzędzi zarządzania i tworzenie otwartych zasobów informatycznych. Powyższe zostanie osiągnięte w wyniki realizacji następujących przedsięwzięć:
więcej o Wsparcie informatycznych narzędzi zarządzania i edukacji w UJ