Wyniki sortowane według etykiety: news

I Termin egzaminu z języka hiszpańskiego

I Termin egzaminu z języka hiszpańskiego

I-wszy termin egzaminu w ramach JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO to: 28 czerwca 2021 r. o godzinie 8:00, a sam egzamin będzie realizowany w formie stacjonarnej w sali 328A; siedziba JCJ ul. Inagardena 3. Egzamin tak, jak i kurs jest realizowany w ramach Projektu ZintegrUJ; Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego POWER.03.05.00-00-Z309/17-00, który to jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Program „ZintegrUJ – Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego jest realizowany w ramach programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, oś priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, działanie: 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, od 1 stycznia 2018 r. do 31 grudnia 2022 r.
więcej o I Termin egzaminu z języka hiszpańskiego
Rejestracja na egzamin z języka francuskiego
news studenci

Rejestracja na egzamin z języka francuskiego

Drodzy Studenci, Drogie Studentki, zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższego formularza celem dokonania rejestracji Was na egzamin zewnętrzny DELF PRO: DELF TP A1 14.06.2021 . DELF TP A2 14.06.2021 DELF TP B1 15.06.2021
więcej o Rejestracja na egzamin z języka francuskiego
EGZAMIN Z TOLES

EGZAMIN Z TOLES

Drodzy Uczestnicy Projektu, Informujemy, że egzamin z kursu języka angielskiego przygotowujący do egzaminu zewnętrznego (TOLES) potwierdzającego kompetencje językowe w dziedzinie terminologii prawniczej, odbędzie się w dwóch terminach: 24.06.2021 o godz. 18:00 oraz 22.07.2021 r. w formule online.
więcej o EGZAMIN Z TOLES
news studenci studenci2 zakończone