Rejestracja na egzamin z języka francuskiego

Drodzy Studenci, Drogie Studentki, zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższego formularza celem dokonania rejestracji Was na egzamin zewnętrzny DELF PRO: DELF TP A1 14.06.2021 . DELF TP A2 14.06.2021 DELF TP B1 15.06.2021

Rejestracja na egzamin z języka francuskiego

Drodzy Studenci, Drogie Studentki,

zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie formularza celem dokonania rejestracji Was na egzamin zewnętrzny DELF PRO:

• DELF TP A1 14.06.2021;
  • DELF TP A2 14.06.2021;
  • DELF TP B1 15.06.2021;

Termin wypełnienia formularza mija w środę - 19 maja 2021 r. o godzinie 23:59 -> Termin przyjmowania zgłoszeń wydłużono do dnia 31.05.2021 r.

Pragniemy przypomnieć, że zgodnie z dokumentacją projektową każdy Uczestnik formy wsparcia jest zobowiązany do przystąpienia do egzaminu zewnętrznego. W sytuacji, gdy po dokonaniu rejestracji na egzamin Uczestnik formy wsparcia nie pojawił się na egzaminie lub nastąpią okoliczności powodujące niemożność przybycia na egzamin, Beneficjent Projektu zobowiązuje Uczestnika Zadania 4 do niezwłocznego poinformowania Beneficjenta Projektu o braku możliwości przystąpienia do egzaminu wraz z przełozonym szczegółowym wyjaśnieniem lub zwolnieniem lekarskim, poświadczającym niemożność udziału w egzaminie tego dnia.

Przypominamy, że egzamin tak, jak i kurs jest realizowany w ramach Projektu ZintegrUJ; Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego POWER.03.05.00-00-Z309/17-00, który to jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Program „ZintegrUJ – Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego jest realizowany w ramach programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, oś priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, działanie: 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, od 1 stycznia 2018 r. do 31 grudnia 2022 r.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Panią Sylwią Skórkiewicz.