🗣Język R wsparciem warsztatu badacza

📌[ZAPISY] rekrutacja.zintegruj.studenci@uj.edu.pl (imię i nazwisko, nazwa kursu, numer albumu)

🗣Język R wsparciem warsztatu badacza
📌[CEL KURSU]
Zapoznanie uczestników z możliwościami R. Wyposażenie w umiejętności pozwalające na samodzielną pracę w R i samodzielne doskonalenie warsztatu pracy z R. Kurs dedykowany jest dla wszystkich, którzy posiadają odpowiednie prerekwizyty. Kurs ma charakter typu hands-on (praktycznego szkolenia) połączonego z elementami konwersatorium i wykładu. Podczas kursu korzystać będziemy z graficznego interfejsu R-Studio. Omawiane będą podstawy pracy z R w zakresie obróbki danych ilościowych, transformacji danych, prostych analiz statystycznych, wizualizacji danych. Oprócz R jako narzędzia analizy danych, ćwiczone będą zastosowania R jako wsparcia organizacji, porządkowania, dokumentacji i archiwizacji projektów analitycznych oraz zautomatyzowanej i powtarzalnej publikacji raportów w formatach PDF/LaTeX, HTML.
📌[TERMIN KURSU]
03-05.09.2021 r. w godz. 08:30-16:00 (30 godzin lekcyjnych)
📌[MIEJSCE KURSU]
Centrum Szkoleniowe Comarch, ul. Życzkowskiego 33, 31-864 Kraków