LAST MINUTE dla studentów CMUJ

😎Zostały ostatnie wolne miejsca na następujące kursy:
1. POSTĘPOWANIE Z OSOBAMI AGRESYWNYMI W OCHRONIE ZDROWIA!
🗣Chcesz poszerzyć wiedzę z zakresu postępowania z pacjentem agresywnym oraz technik i strategii radzenia sobie z tym zjawiskiem? Zdobyć certyfikat o ukończeniu kursu?
🗣Jeżeli tak to zapraszamy!
⏰Czas trwania jednego szkolenia ty tylko 8 godzin zegarowych, a forma realizacji kursu - hybrydowa! (4h zdalnie, 4 h stacjonarnie).
⏰Termin i miejsce kursu: 18.09.21 sobota godz. 9.00-13.15 (zajęcia stacjonarne, Kraków, ul. Czyżówka 14, lok 0.9) oraz 25.09.21 sobota godz. 9.00-13.15 (zajęcia on-line ZOOM Meeting)
2. Inspektor Ochrony Radiologicznej typu R - szkolenie certyfikowane
☢️Chcesz nabyć przygotowanie do uzyskania uprawnień IOR typu R tj. nadzorowanie działalności w zakresie stosowania aparatów rentgenowskich do celów diagnostyki medycznej, radiologii zabiegowej, radioterapii powierzchniowej, a także radioterapii schorzeń nienowotworowych?
☢️Ciekawi Cię działanie promieniowania na organizm człowieka?
☢️A może pragniesz poznać podstawowe pojęcia fizyki jądrowej?
☢️Jeśli odpowiedziałeś twierdząc to, ten kurs jest dla Ciebie!
☢️Termin i miejsce kursu:
25.08 i 27.08 w godz. 08:00 – 16:15
26.08, godz. 08:00 – 15:30
☢️Forma realizacji kursu: Stacjonarnie
Rekrutacja na wyżej wymienione kursy odbywa się poprzez system USOSweb - Rejestracja żetonowa - do 15.08.2021 23:59.