Nawigacja Nawigacja

Zarządzanie projektami w Kulturze

Cel kursu: zapoznanie i przeszkolenie studentów w zakresie metod i procesu organizacji rozbudowanych projektów o charakterze kulturalnym w instytucjach kultury (wystawienniczych, festiwali, projektów badawczych) uwzględniając organizację wydarzeń towarzyszących, PR, marketingu, logistyki i podstaw zagadnień prawnych w relewantnym zakresie. Przygotowanie briefu, pozyskiwanie środków koordynacja przygotowań, wdrożenie, rozliczenie, ewaluacja.

Termin kursu:

Rok akademicki 2021/2022

Harmonogram zostanie podany niebawem. W przypadku, gdy kurs będzie pokrywał się z Pani/a zajęciami obowiązkowymi, możliwa jest rezygnacja z kursu max. na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć

Rok akademicki 2020/2021

Z przykrością musimy poinformować, że kurs w roku akademickim 2020/21 nie będzie realizowany.
Studenci, którzy są już zapisani w systemie USOSweb zostaną automatycznie wypisani z kursu.