Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

W trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne obsługa interesantów Biura Projekt ZintegrUJ preferowana jest w formie zdalnej za pośrednictwem kontaktu mailowego lub telefonicznego oraz poczty tradycyjnej (do odwołania).

 

Rezygnacja z kursu

 

1/ Zapisując się na kurs akceptują Państwo regulamin i zobowiązują się Państwo do uczestnictwa w kursie w wymiarze min. 80% (do dnia 20.09.2021 r.)/ 60 %(od dnia 20.09.2021) obecności w zajęciach.

 

2/ Dopuszczamy możliwość rezygnacji z kursu min. 1 tydzień przed jego rozpoczęciem - w tym wypadku należy przesłać do nas wiadomość e-mail z uzasadnieniem rezygnacji na adres: rekrutacja.zintegruj.studenci@uj.edu.pl w-mailu prosimy o podanie obligatoryjnie w jednej wiadomości następujących danych:

- imię i nazwisko:

- numeru indeksu:

- nazwa kursu i kodu kursu z USOSweb:

- uzasadnienie reyzgnacji:

 

3/ Nie wypisujemy z systemu USOS Studentów, którzy:

- rezygnują z kursu w dniu jego rozpoczęcia,

- na krócej niż tydzień przed jego rozpoczęciem,

- w trakcie jego trwania

- nie uzupełniły dokumentacji (nadal są uczestnikami kursu, ponieważ, podczas rejestracji w USOS zaakceptowały regulamin automatycznie)

- przestały uczęszczać na kurs, bez podania powodu

 

4/ Na etapie rekrutacji w USOSweb nie wypisujemy Studentów ręcznie, należy to zrobić samodzielnie.

 

Kroki:

Dla studentów -> rejestracje żetonowe -> (klik) o dany obszar kursów (np. obszar nauk przyrodniczych) -> (klik) w dany kurs na liscie -> (klik) w ikonkę koszyka przy nazwie kursu -> złóż prosbę o wyrejstrowanie​​​​​​

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron