Wyniki sortowane według etykiety: studenci2

REKRUTACJA NOWY ROK AKADEMICKI 2021/22

REKRUTACJA NOWY ROK AKADEMICKI 2021/22

Informujemy, że rekrutacja na darmowe kursy i szkolenia już trwa w systemie USOSweb. 🔵Rekrutacja potrawa do 15 października– serdecznie zapraszamy do zapisów! 🔵Rekrutacja odbywa się w systemie USOS: https://www.usosweb.uj.edu.pl/kontroler.php?_action=dla_stud/zetony/index#/
więcej o REKRUTACJA NOWY ROK AKADEMICKI 2021/22
studenci2

ZADANIE 4
Program wsparcia studentek i studentów UJ w zakresie podnoszenia kompetencji językowych, zawodowych i informatycznych
V Program wsparcia kompetencji językowych

więcej o ZADANIE 4
V Program wsparcia kompetencji językowych
EGZAMIN Z TOLES

EGZAMIN Z TOLES

Drodzy Uczestnicy Projektu, Informujemy, że egzamin z kursu języka angielskiego przygotowujący do egzaminu zewnętrznego (TOLES) potwierdzającego kompetencje językowe w dziedzinie terminologii prawniczej, odbędzie się w dwóch terminach: 24.06.2021 o godz. 18:00 oraz 22.07.2021 r. w formule online.
więcej o EGZAMIN Z TOLES
I Termin egzaminu z języka hiszpańskiego

I Termin egzaminu z języka hiszpańskiego

I-wszy termin egzaminu w ramach JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO to: 28 czerwca 2021 r. o godzinie 8:00, a sam egzamin będzie realizowany w formie stacjonarnej w sali 328A; siedziba JCJ ul. Inagardena 3. Egzamin tak, jak i kurs jest realizowany w ramach Projektu ZintegrUJ; Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego POWER.03.05.00-00-Z309/17-00, który to jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Program „ZintegrUJ – Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego jest realizowany w ramach programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, oś priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, działanie: 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, od 1 stycznia 2018 r. do 31 grudnia 2022 r.
więcej o I Termin egzaminu z języka hiszpańskiego
Egzamin z języka niemieckiego B2

Egzamin z języka niemieckiego B2

Dzień dobry, informujemy, że egzamin w ramach kursu: Kurs języka niemieckiego B2 przygotowujący do egzaminu zewnętrznego odbędzie się 26.06.2021 r. Egzamin ustny: 9.00-12.00 (dokładny czas poszczególnych egzaminów ustalimy po rejestracji kandydatów) Egzamin pisemny: 13.00-14.05 – część LESEN (65 min.) 14.05-14.20 – przerwa (15 min.) 14.20-15.00 – część HÖREN (ok 40 min.) 15.00-15.15 – przerwa (15 min.) 15.15-16.30 – część SCHREIBEN (75 min.) Forma: stacjonarnie Miejsce: egzamin odbędzie się w salach I LO przy Placu na Groblach.
więcej o Egzamin z języka niemieckiego B2
Egzamin BEC Vantage

Egzamin BEC Vantage

Szanowni Państwo, pragnę poinformować, że egzamin w ramach kursu: Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu BEC Vantage, który daje potwierdzenie kompetencji na poziomie B2, umożliwiającej podjęcie pracy w większości korporacji odbędzie się w formie stacjonarnej • Część ustna: 21-22 maj br. • Część pisemna: w dniu 29 maja 2021 r. na terenie Krakowa.
więcej o Egzamin BEC Vantage