Wyniki sortowane według etykiety: wykładowcy

Funkcjonowanie Biura Projektu ZintegrUJ 24/01-28/01/2022

Funkcjonowanie Biura Projektu ZintegrUJ 24/01-28/01/2022

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy iż, w oparciu o komunikat nr 35 z dnia 17 listopada 2021 roku, który dopuszcza świadczenie pracy w formie zdalnej oraz świadczenie pracy stacjonarnej w trybie rotacyjnym Biuro Projektu ZintegrUJ będzie funkcjonowało w następujących dniach: 24/01/2022; 25/01/2022;27/01/2022; 28/01/2022 - stacjonarnie 26/01/2022 - wyłącznie zdalnie z wykorzystanie: email, telefon, MS Teams
więcej o Funkcjonowanie Biura Projektu ZintegrUJ 24/01-28/01/2022
7/01/2022 Dniem wolnym od pracy

7/01/2022 Dniem wolnym od pracy

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy iż, zgodnie z Zarządzenie nr 142 Rektora UJ z dnia 22 grudnia 2021 roku dzień 7 styczeń 2022 r. jest dniem wolnym od pracy dla Biura Projektu ZintegrUJ.
więcej o 7/01/2022 Dniem wolnym od pracy
Życzenia Bożonarodzeniowe 2021

Życzenia Bożonarodzeniowe 2021

Wesołych Świąt!
więcej o Życzenia Bożonarodzeniowe 2021
news studenci wykładowcy doktoranci kadra studenci2 zakończone pracownicy

Z przyjemnością przekazujemy publikację poświęconą doskonaleniu szkół wyższych z wykorzystaniem koncepcji lean management i innych podejść procesowych. Publikacja została sfinansowana w ramach projektu Uniwersytetu Jagiellońskiego „ZintegrUJ - Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego”, nr umowy o dofinansowanie projektu: POWR.03.05.00-IP.08-00-PZ3/17, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój. Życzymy dobrej lektury i jednocześnie zapraszamy na szkolenia w ramach programu „LEAN MANAGEMENT I RESTRUKTURYZACJA PROCESOWA w szkole wyższej”. Szczegóły poniżej.
więcej o Metody i narzędzia wdrażania Lean management. Poradnik dla menedżerów i pracowników szkół wyższych.
Odbiór certyfikatów i oświadczeń do obrony
news studenci wykładowcy doktoranci kadra studenci2 zakończone dokumentacja

Odbiór certyfikatów i oświadczeń do obrony

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, serdecznie zapraszamy po odbiór zaświadczeń/certyfikatów o ukończeniu kursu oraz oświadczeń wymaganych do obrony pracy dyplomowej.
więcej o Odbiór certyfikatów i oświadczeń do obrony
studenci wykładowcy doktoranci kadra studenci2 zakończone

Nauczanie zdalne