Wyniki sortowane według etykiety: doktoranci

Życzenia Bożonarodzeniowe 2021
news studenci wykładowcy doktoranci kadra studenci2 zakończone pracownicy

Życzenia Bożonarodzeniowe 2021

Wesołych Świąt!
więcej o Życzenia Bożonarodzeniowe 2021
news studenci wykładowcy doktoranci kadra studenci2 zakończone pracownicy

Z przyjemnością przekazujemy publikację poświęconą doskonaleniu szkół wyższych z wykorzystaniem koncepcji lean management i innych podejść procesowych. Publikacja została sfinansowana w ramach projektu Uniwersytetu Jagiellońskiego „ZintegrUJ - Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego”, nr umowy o dofinansowanie projektu: POWR.03.05.00-IP.08-00-PZ3/17, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój. Życzymy dobrej lektury i jednocześnie zapraszamy na szkolenia w ramach programu „LEAN MANAGEMENT I RESTRUKTURYZACJA PROCESOWA w szkole wyższej”. Szczegóły poniżej.
więcej o Metody i narzędzia wdrażania Lean management. Poradnik dla menedżerów i pracowników szkół wyższych.
news studenci doktoranci studenci2 zakończone

LAST MINUTE - ZintegrUJ się i zapisz się na darmowe kursy
news studenci doktoranci studenci2 zakończone

LAST MINUTE - ZintegrUJ się i zapisz się na darmowe kursy

więcej o LAST MINUTE - ZintegrUJ się i zapisz się na darmowe kursy
Odbiór certyfikatów i oświadczeń do obrony
news studenci wykładowcy doktoranci kadra studenci2 zakończone dokumentacja

Odbiór certyfikatów i oświadczeń do obrony

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, serdecznie zapraszamy po odbiór zaświadczeń/certyfikatów o ukończeniu kursu oraz oświadczeń wymaganych do obrony pracy dyplomowej.
więcej o Odbiór certyfikatów i oświadczeń do obrony
studenci wykładowcy doktoranci kadra studenci2 zakończone

Nauczanie zdalne