Wyniki sortowane według etykiety: news

news studenci studenci2 zakończone

W rekrutacji mogą wziąć udział Studen_ci/_tki Uniwersytetu Jagiellońskiego na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia (studia licencjackie, studia magisterskie, studia jednolite magisterskie) - będący na 2-ch ostatnich latach studiów (4 ostatnie semestry) bez względu na żeton!
więcej o 📣To ostatni moment na zdobycie kompetencji językowych ze ZintegrUJ z/bez żetonu!
news studenci doktoranci studenci2 zakończone

LAST MINUTE - ZintegrUJ się i zapisz się na darmowe kursy
news studenci doktoranci studenci2 zakończone

LAST MINUTE - ZintegrUJ się i zapisz się na darmowe kursy

więcej o LAST MINUTE - ZintegrUJ się i zapisz się na darmowe kursy
Rekrutacja uzupełniająca - LAST MINUTE - kursy językowe

Rekrutacja uzupełniająca - LAST MINUTE - kursy językowe

Szanowni Państwo, w imieniu projekt ZintegrUJ – Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego, który spaja różne aspekty działalności dydaktycznej oraz uwarunkowania, w których działania te są realizowane w praktyce, środki dydaktyczne, kadrę: naukowo-dydaktyczną, administracyjną i zarządzającą, podporządkowując je głównym celom strategicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, informujemy o prowadzonej przez nasze biuro rekrutacji uzupełniającej na darmowe kursy i szkolenia. W rekrutacji mogą wziąć udział Studen_ci/_tki Uniwersytetu Jagiellońskiego na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia (studia licencjackie, studia magisterskie, studia jednolite magisterskie) - będący na 2-ch ostatnich latach studiów (4 ostatnie semestry). Informujemy, że posiadamy wolne miejsca na następujące darmowe kursy i szkolenia:
więcej o Rekrutacja uzupełniająca - LAST MINUTE - kursy językowe
Zaproszenie na warsztaty „Czytanie i szybkie czytanie: od teorii do praktyki”

Zaproszenie na warsztaty „Czytanie i szybkie czytanie: od teorii do praktyki”

Zajęcia warsztatowe „Czytanie i szybkie czytanie: od teorii do praktyki”, realizowane w ramach projektu ZintegrUJ, pozwolą odkryć fascynujące aspekty samego czytania, a następnie przekuć teorię w praktykę. Punktem wyjścia stanie się diagnoza technik czytania, a punktem dojścia – wypracowanie nowych kompetencji w tym zakresie. Czytanie jako złożona aktywność poznawcza stanie się najpierw przedmiotem refleksji z punktu widzenia psychologii oraz badań technik czytania. W dalszej części zajęć specjalnie dobrane ćwiczenia umiejętności poznawczych pozwolą usprawnić takie umiejętności, jak spostrzeganie, uwaga, pamięć, antycypacja czy myślenie. Z kolei poznanie technik szybkiego czytania i wyćwiczenie ich (za pomocą odpowiednio przygotowanych materiałów szkoleniowych, wymagających samodzielnego drukowania i przynoszenia ich na warsztaty) pozwoli zwiększyć tempo i efektywność czytania.
więcej o Zaproszenie na warsztaty „Czytanie i szybkie czytanie: od teorii do praktyki”

INSTRUKCJA - REKRUTACJA

Drogi Studencie, Droga Studentko, czy wiecie, że w naszej ofercie posiadamy kurs dla prawników? Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego Tematyka realizowana w ramach kursu obejmuje: ➡️poznanie pojęć rachunkowo-księgowych, ➡️zaznajomienie się z elementami sprawozdania finansowego, ➡️zdobycie umiejętności czytania ze zrozumieniem bilansu, ➡️informacji dodatkowych do sprawozdania, zdobycie wiedzy o dokonywaniu odpisów amortyzacyjnych, oraz wiele innych.
więcej o INSTRUKCJA - REKRUTACJA