Kurs z zakresu prawa podatkowego dla prawników (kurs z zakresu rachunkowości)

Drogi Studencie, Droga Studentko, czy wiecie, że w naszej ofercie posiadamy kurs dla prawników? Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego Tematyka realizowana w ramach kursu obejmuje: ➡️poznanie pojęć rachunkowo-księgowych, ➡️zaznajomienie się z elementami sprawozdania finansowego, ➡️zdobycie umiejętności czytania ze zrozumieniem bilansu, ➡️informacji dodatkowych do sprawozdania, zdobycie wiedzy o dokonywaniu odpisów amortyzacyjnych, oraz wiele innych.

💬Kurs z zakresu prawa podatkowego dla prawników (kurs z zakresu rachunkowości)💰
😎Drogi Studencie, Droga Studentko,
Tematyka realizowana w ramach kursu obejmuje:
➡️zdobycie umiejętności czytania ze zrozumieniem bilansu,

Kursy są realizowane w ramach Projektu ZintegrUJ; Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego POWER.03.05.00-00-Z309/17-00, który to jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Program „ZintegrUJ – Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego jest realizowany w ramach programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, oś priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, działanie: 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, od 1 stycznia 2018 r. do 31 grudnia 2022 r.