I Termin egzaminu z języka hiszpańskiego

I-wszy termin egzaminu w ramach JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO to: 28 czerwca 2021 r. o godzinie 8:00, a sam egzamin będzie realizowany w formie stacjonarnej w sali 328A; siedziba JCJ ul. Inagardena 3. Egzamin tak, jak i kurs jest realizowany w ramach Projektu ZintegrUJ; Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego POWER.03.05.00-00-Z309/17-00, który to jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Program „ZintegrUJ – Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego jest realizowany w ramach programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, oś priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, działanie: 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, od 1 stycznia 2018 r. do 31 grudnia 2022 r.

Drodzy Uczestnicy Projektu,

pragnę poinformować, że I-wszy termin egzaminu w ramach JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO to:  28 czerwiec 2021 r. o godzinie 08:00 - 14:00, a sam egzamin będzie realizowany w formie stacjonarnej w sali 328A; siedziba JCJ ul. Inagardena 3.

Egzamin tak, jak i kurs jest realizowany w ramach Projektu ZintegrUJ – Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego POWER.03.05.00-00-Z309/17-00, który to jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Program „ZintegrUJ – Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego jest realizowany w ramach programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, oś priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, działanie: 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, od 1 stycznia 2018 r. do 31 grudnia 2022 r.

Pragniemy przypomnieć, że zgodnie z dokumentacją projektową każdy Uczestnik formy wsparcia jest zobowiązany do przystąpienia do egzaminu zewnętrznego. W sytuacji, gdy po dokonaniu rejestracji na egzamin Uczestnik formy wsparcia powinien niezwłocznie poinformować Beneficjenta Projektu o braku możliwości przystąpienia do egzaminu wraz ze zwolnieniem lekarskim, poświadczającym niemożność udziału w egzaminie.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Panią Sylwią Skórkiewicz.