Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury

 

*Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, bezpieczeństwo nasze i Państwa oraz z uwagi na dyżury pracowników biura, prosimy o przestrzeganie przychodzenia tylko w tych danych dniach po wcześniejszym umówieniu się na dyżur poprzez e-mail lub system USR.

 

*Podczas spotkania prosimy o zachowanie wszelkich środków ochrony osobistej.

 

Kontakt dla Studentów w sprawie rekrutacji, zapisów i kursów:

rekrutacja.zintegruj.studenci@uj.edu.pl

 

PONIEDZIAŁEK

  • Obsługa studentów (kursy językowe) i obsługa przyjazdów wykładowców z zagranicy (Zadanie 3) –

Sylwia Skórkiewicz, e-mail: sylwia.skorkiewicz@uj.edu.pl, tel.  532 400 548
Rezerwacja terminów wizyt: https://usr.uj.edu.pl/rezerwacja/541904a6-9f6c-4899-b2d9-a1b0d4cd9288  

 

  • Obsługa studentów (kursy językowe) i obsługa przyjazdów wykładowców z zagranicy (Zadanie 3) –

Krystiana Sykała (URLOP)– prosimy o kontakt z Panią Sylwią Skórkiewicz - sylwia.skorkiewicz@uj.edu.pl, tel. 12 663 39 37

  • Sprawy rozliczeniowe projektu –

Joanna Kozioł, e- mail: joanna1.koziol@uj.edu.pl, tel. 880 521 332

 

WTOREK

 

  • Obsługa studentów (Zadanie 2 i 4 - kursy dla Studentów) -

Angelika Batko, e-mail: angelika.batko@uj.edu.pl, tel.  12 663 39 43, 795 545 741

Rezerwacja terminów wizyt:  https://usr.uj.edu.pl/rezerwacja/e8f7d87c-3176-43e8-8551-9a7af7f91219

 

Lucyna Szwedo - praktyka absolwencka

e-mail: lucyna.szwedo@student.uj.edu.pl

 

Kinga Krystek - asystent koordynatora Zadania

e-mail. kinga.krystek@student.uj.edu.pl

 

ŚRODA

  • Sprawy kadrowo-płacowe

 Joanna Adamczyk, e-mail: joanna1.adamczyk@uj.edu.pl, tel. 12 663 39 35, 532 401 262

  • Sprawy finansowe Projektu

Agnieszka Nowak, e-mail: agnieszka.a.nowak@uj.edu.pl, tel.  12 663 39 54, 519 078 320

 

CZWARTEK 

  • Obsługa doktorantów (Zadanie 5)

 Agata Majewska e-mail: phdp@uj.edu.pl, agata.majewska@uj.edu.pl, tel.12 663 39 48. 795 545 719

 

  • Obsługa pracowników naukowych i administracyjnych (Zadanie 6 i 7) –

Magdalena Baranowska, e-mail: magdalena.baranowska@uj.edu.pl, tel.  12 663 39 62, 519 307 844

  • Ewaluacja projektu (PRE i POST testy)

Maksym Dębski, e-mail: maksym.debski@uj.edu.pl, tel. 795 545 744

 

PIĄTEK

  • Obsługa studentów (Zadanie 2 i 4 - kursy dla Studentów) -

Katarzyna Matura e-mail: katarzyna.matura@uj.edu.pl tel. 12 663 39 10, tel. 883 841 215 

Rezerwacja terminów wizyt: https://usr.uj.edu.pl/rezerwacja/38f72830-ed5c-4e06-9399-449d63d3b006

 

Prosimy o wcześniejszy e-mail w celu umówienia się na konkretny dzień:

Kierownik Biura Projektu ZintegrUJ – 

Anna Kostrubała –Brak, e-mail: anna.kostrubala@uj.edu.pl, tel. 692 086 087 

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj