!UWAGA! 2 wolne miejsca na szkolenie EPLS

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że zwolniły się 2 miejsca na Szkolenie certyfikowane EPLS (European Pediatric Life Support).

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że zwolniły się 2 miejsca na Szkolenie certyfikowane EPLS (European Pediatric Life Support).

Termin kursu: 27.01.2022 r. w godz. 8:00 - 19:00 28.01.2022 r. w godz. 8:00 - 17:30

Miejsce kursu: Miejsce kursów to siedziba Medycyny Praktycznej, Kraków-Balice, Cholerzyn 445. Dojeżdża do nas autobus jadący na lotnisko - linia 252 (strefa I -miejska-kursuje co 30 minut, należy wysiąść na przystanku Olszanica-Bory i przejść przez rondo.

Budynek Medycyny Praktycznej znajduje się za siedzibą Intersportu.

Cel kursu: Nabycie umiejętności w zakresie wczesnego rozpoznawania dziecka w stanie niewydolności oddechowej lub krążeniowej. Rozszerzenie wiedzy i umiejętności praktycznych wymaganych do przeprowadzenia interwencji zapobiegających rozwinięciu się niewydolności oddechowej lub zatrzymania krążenia u pacjentów pediatrycznych.

Więcej informacji:

Rekrutacja:

Prowadzone poprzez ankietę: https://tiny.pl/91wmm

W razie pytań napisz do nas: rekrutacja.zintegruj.studenci@uj.edu.pl (imię, nazwisko, numer albumu, nazwa kursu)

Szukaj nas na Facebooku :)

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół projektu