Szkolenie teoretyczne i praktyczne z obsługi drona UAVO VLOS do 5 kg

Szkolenie teoretyczne i praktyczne z obsługi drona UAVO VLOS do 5 kg ☁️✈️
📌Warsztat przygotowujący studentów do zwiększenia kompetencji teoretycznych i praktycznych z zakresu prawa lotniczego, pierwszej pomocy (człowiek jako operator UAV), podstaw meteorologii, zasad wykonywania lotów w teorii i w praktyce, bezpieczeństwo towarzyszące uczestnikom podczas wykonywania lotów. Praktyczne szkolenia z wykonywania startu oraz z lądowania, przyswojenie manewrów wykonywanych dronem.
📌 [TERMIN]
W dniach 28-29.08.2021 – szkolenie teoretyczne
W dniach od 30.08 do 11.09 – szkolenie praktyczne, gdzie do wyboru jeden dzień i zmiana: rano/popołudniu.
W każdym dniu zostanie przeszkolonych dwóch uczestników. Od 07:00 – 12:00 – jeden uczestnik, od 12:00 – 17:00 – drugi uczestnik.
📌[MIEJSCE]
Szkolenie teoretyczne w godz. 09:00 – 16:00: Ul. Wiślana 12, Kraków
Szkolenie praktyczne: Ul. Golikówka 52, Kraków
📌 Forma realizacji kursu: STACJONARNIE