Nowe kursy 2019/2020 w ZintegrUJ - Rekrutacja trwa

Rekrutacja trwa!

UWAGA!

Nie przegap swojej szansy na podniesienie kwalifikacji przed zakończeniem studiów – ilość miejsc jest ograniczona!

WSZYSTKIE dostępne kursy pod linkiem:

FACEBOOK ZintegrUJ

to źródło najbardziej aktualnych informacji o kursach – POLUB NASZĄ STRONĘ i bądź na bieżąco!

- Audiodeskrypcja i tworzenie napisów dla osób niesłyszących

- Przekład audiowizualny: tworzenie napisów filmowych, wersji lektorskich i dubbingu

- Warsztat głosu i mowy

- Autoprezentacja i komunikacja interpersonalna

- Storytelling, emocje i marketing w nowych mediach

-  Warsztaty redakcji i publikacji tekstu

- Promocja i marketing na rynku książki

- Zarządzanie projektami w instytucjach kultury

- Projektowanie gier: zasady i scenariusze

- E-przedsiębiorczość

- Dziennikarstwo i profilaktyka traumy

- E-enterpreneurship

- Dziedzictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego: przeszłość i teraźniejszość

- Zaawansowane programowanie funkcyjne

- Turystyka - wiedza a praktyka

- Wczesna diagnostyka logopedyczna (dla nauczycieli)

- Edukacja i wsparcie kobiet w okresie laktacji

- Fotowoltaika III generacji - teoria i praktyka

- Pracownia Badań Materiałów III

- Zadania psychologa - praktyka

- Praktyczne aspekty diagnostyki obrazowej w oparciu o programy i konsole symulacyjne

- Labchem - działalność akredytowanych chemicznych laboratoriów przemysłowych zgodnie z wymaganiami EN ISO17025

- Działalność akredytowanych labolatoriów badawczych w zakresie prawidłowego zarządzania chemikaliami oraz gospodarki odpadami

- Pierwsza pomoc

- Leczenie ran - dla pielęgniarek

- Leczenie ran - dla położnych

- Inspektor ochrony radiologicznej

- Terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych

- Fascial Distrotion Model - Moduł I podstawowy

- Fascial Distrotion Model - Moduł podstawowy II i III

- Wykonywanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego u dorosłych - dla pielęgniarek

- Wykonywanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego u dorosłych - dla położnych

- Resuscytacja krążeniowo-oddechowa - dla pielęgniarek

- Resuscytacja krążeniowo-oddechowa - dla położnych

- Towaroznawstwo zielarstwa

- Diagnostyka obrazowa

- ALS zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych u dorosłych

- EPLS (European Pediatric Life Support)

- Zaawansowane zabiegi ratujące życie w obrażeniach ciała w opiece

- Adobe InDesign

- Adobe Photoshop i Lightroom w fotografii dokumentacyjnej

- Adobe Illustrator

- Zarządzanie projektami PRINCE2 Foundation

- Obsługa edytora nutowego Finale

- Zarządzanie projektami muzycznymi

- Dokumentacja fotograficzna dziedzictwa kulturowego - podejście praktyczne

- Techniki fizyko-chemiczne w analizie zabytku

- Nowe technologie, technologie w kulturze - jak je zaprojektować, by miały sens - warsztat

- Event management w instytucjach kultury

- Zarządzanie projektami w Kulturze

- Digitalizacja i udostępnianie archiwów publicznych

- Systemy informacji geograficznej - podejście praktyczne

- Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu zewnętrznego (TOLES) potwierdzającego kompetencje językowe w dziedzinie terminologii prawniczej – Higher (kurs roczny)

- Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu zewnętrznego (TOLES) potwierdzającego kompetencje językowe w dziedzinie terminologii prawniczej – Fundation (kurs roczny)

- Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu BEC Vantage, który daje potwierdzenie kompetencji na poziomie B2, umożliwiającej podjęcie pracy w większości korporacji (kurs semestralny)

- Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu zewnętrznego (Academic Writing) potwierdzającego kompetencje językowe w dziedzinie terminologii prawniczej (kurs roczny)

- Kurs języka francuskiego przygotowujący do egzaminu zewnętrznego TCF-RI poziom A1 (język francuski relacji międzynarodowych i dyplomacji) (kurs roczny)

- Kurs języka francuskiego przygotowujący do egzaminu zewnętrznego DFP Sécretariat  poziom B1 (język francuski sekretariatu zawodowego) (kurs roczny)

- Kurs języka francuskiego przygotowujący do egzaminu zewnętrznego DFP A2  (język francuski w biznesie/komunikacji zawodowej) (kurs roczny)

- Kurs języka hiszpańskiego przygotowujący do egzaminu zewnętrznego - hiszpański w turystyce B2Poziom minimum B1 jako warunek wstępny do uczestnictwa w kursie. (kurs roczny)

- Kurs biznesowego języka hiszpańskiego przygotowujący do egzaminu Examen Certificado Básico de Español de los Negocios (B2) (kurs roczny)

- Kurs biznesowego języka hiszpańskiego przygotowujący do egzaminu Examen Certificado Superior de Español de los Negocios (C1) (kurs semestralny)

- Kurs języka niemieckiego B2 przygotowujący do egzaminu zewnętrznego (kurs semestralny)

Rekrutacja trwa do 30 września 2019 r.

Napisz do nas:

rekrutacja.zintegruj.studenci@uj.edu.pl

*Uprzejmie informujemy, że do rekrutacji żetonowej na poniższe kursy mogą przystąpić studenci 4-ch ostatnich semestrów (studia licencjackie, magisterskie i jednolite magisterskie), którzy posiadają wpis ze wszystkich przedmiotów, rozliczyły rok akademicki 2018/2019 i są wpisane na rok 2019/2020 (posiadają status studenta następnego roku akademickiego). Pierwszeństwo w rejestracji poprzez system USOSweb mają osoby, które do tej pory nie wykorzystały żadnego żetonu w kursie w ramach projektu ZintegrUJ w trakcie całych studiów.​