Aktualności dla studentów

!UWAGA!  Wolne miejsca na szkolenia certyfikowane
news studenci wykładowcy doktoranci kadra studenci2 zakończone pracownicy

!UWAGA! Wolne miejsca na szkolenia certyfikowane

24.04.2022
Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że zwolniły się miejsca na: zin.kst-2.05.l Audytor wewnętrzny dobrej praktyki produkcji kosmetyków wg ISO 22716 I IFS HPC zin.kst-2.06.l Audytor wewnętrzny systemu zarządzania środowiskowego wg ISO 14001 zin.kst-2.07.l Audytor wewnętrzny systemu zarządzania w laboratorium badawczym / wzorcującym wg ISO 17025 zin.kst-2.08.l Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością wg ISO wg ISO 9001
więcej o !UWAGA! Wolne miejsca na szkolenia certyfikowane
Nowa siedziba Biura Projektu ZintegrUJ

Nowa siedziba Biura Projektu ZintegrUJ

24.04.2022
Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy iż, Biuro Projektu ZintegrUJ zmieniło lokal z Strzeszewskiego 25/14 na Straszewskiego 25/2.
więcej o Nowa siedziba Biura Projektu ZintegrUJ
Funkcjonowanie Biura Projektu ZintegrUJ 31/01-28/02/2022

Funkcjonowanie Biura Projektu ZintegrUJ 31/01-28/02/2022

01.02.2022
Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy iż, w oparciu o komunikat nr 35 z dnia 17 listopada 2021 roku, który dopuszcza świadczenie pracy w formie zdalnej oraz świadczenie pracy stacjonarnej w trybie rotacyjnym Biuro Projektu ZintegrUJ będzie funkcjonowało w okresie: 31/01-28/02/2022- stacjonarnie, a także zdalnie z wykorzystanie: email, telefon, MS Teams.
więcej o Funkcjonowanie Biura Projektu ZintegrUJ 31/01-28/02/2022

25.01.2022